Remnant 2’bile Handler Dershaneı Yanında Sempatik Bir Muamele Arkadaşıyla Geliyor


“Best Friends” fragmanına oda atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik imkânsız, bir erteleme görmezse birkaç ay sonra künde severlerle buluşacak. Bunun kucakin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler klasından geldi, birlikte ufak bir de sürprizi vardı:


“Best Friends” temellığıyla paylaşılan fragmanımızda, duygusal bir müzik eşliğinde oyun süresince karakterimize zevcelik edecek it dostumuzla tanışıyor, Handler dershaneının elbette bir desise deneyimi vadettiğine dayalı kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere köpek dostumuzun da çatışmalarda nite bir gösteriş üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler dershaneını yeğleme etmesi yürekin münasebetlerden birisi bile bu sempatik Burada dostumuz olur mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında temaşa severlerle buluştıynet hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir kaşkariko olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç ay sonra baştan sona yan yana göreceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *